Čilić zbog trovanja hranom predao meč protiv Fonsece – Prigorski.hr
Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić predao je meč drugog kola Mastersu 1000 turnira u Madridu gdje je u petak trebao igrati protiv Brazilca Joãa Fonsece (ATP-31.). Čilić je na društvenoj mreži Instagram objavio da se otrovao hranom i da se nije oporavio od trovanja zbog čega je morao predati meč. “Pozdrav svima. Nažalost, jučer sam se otrovao hranom. Nakon što sam se cijelu noć pokušavao oporaviti, moje tijelo je ipak ostalo iscrpljeno i nije na odgovarajućoj razini za borbu. Ispričavam […]