Hrvatski stolnotenisači ostvarili i treću pobjedu – Prigorski.hr
Hrvatski stolnotenisači ostvarili su i treću pobjedu u skupini na Svjetskom ekipnom prvenstvu u Londonu. Nakon slavlja protiv Luksemburg (3-1) i Srbija (3-0), te plasmana u daljne natjecanje, hrvatska reprezentacija nadigrala je i Katar s uvjerljivih 3-0 i osvojila skupinu uz samo jedan izgubljeni meč. Hrvatska je u skupinu ušla kao favorit, a tu je ulogu potvrdila dominantnim nastupima u sva tri susreta. Dvoboj protiv Katara bio je ujedno i najmanje zahtjevan u skupini, s obzirom na to da je […]