Zelina osvojila peti kup prstića Nogometnog središta Vrbovec
Nogometno središte Vrbovec organiziralo je tradicionalni 5. kup prstića na nogometnom igralištu Rakovec uz potporu NK Rakovca. Na turniru se okupilo oko 800 igrača, trenera, roditelja i gledatelja među kojima je bio nazočan i župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić. To je impozantan broj ljudi, koji je procirkulirao kroz cijeli dan turnira, koji je trajao od 10,00 do 18,30 sati. Na kupu su sudjelovale ekipe iz Koprivničko-križevačke, Zagrebačke županije i Grada Zagreba. U skupini A bili su svrstani: Dugo Selo […]