Bila je ovo dobra priprema za Svjetsko prvenstvo – Prigorski.hr
Hrvatski nogometni izbornik Zlatko Dalić rekao je da je Hrvatska izgubila od Brazila s 1-3 jer je napravila nekoliko grešaka, ali je zadovoljan drugim poluvremenom u kojem su njegovi igrači imali loptu u svom posjedu. „Čestitam Brazilu na pobjedi. Igrali smo prvo poluvrijeme organizirano i kompaktno, no zbog naših grešaka su nam stvorili dvije-tri prilike kada je (Dominik) Livaković spašavao. U drugom poluvremenu smo bili bolji, imali smo loptu i bili opasniji“, izjavio je Dalić na konferenciji za medije u […]