Lokomotiva u gostima pobijedila Goricu – Prigorski.hr
Nogometaši zagrebačke Lokomotive pobijedili su kao gosti Goricu s 2-0 u prvom od tri susreta 30. kola HNL-a koji su u petak na rasporedu. Mirko Sušak je u 36. minuti donio prednost Lokomotivi, a udvostručio ju je u 68. minuti Jakov Anton Vasilj. Lokomotivi je to druga uzastopna pobjeda koja je sa 37 bodova privremeno zauzela peto mjesto, dok je Gorica drugim uzastopnim porazom ostala na 32 boda i osmoj poziciji. Vodeći Dinamo ima 69 bodova, deset više od Hajduka […]