play_arrow
Lokalni.fm Vaš lokalni radio – vijesti, glazba i zabava
Sve se promijenilo u jednoj utakmici, istaknuo je Ivan Perišić nakon hrvatskog trijumfa protiv Gane i plasmana u 16-inu finala Svjetskog prvenstva u SAD, Kanadi i Meksiku.
“Igrali smo puno bolje nego ove prve dvije utakmice. Iako nisu baš napadali u prvom poluvremenu. Dali su nam dosta prostora, što nam je odgovaralo. Imali smo bolje prilike. Bilo je malo panike kod 1-1, ali smo izdržali. Drugi gol smo zabili nakon prekida i sve je pozitivno. Sve se promijenilo u jednoj utakmici, pa se sada trebamo dobro odmoriti i krenuti dalje”, rekao je “Perija”.
U trenucima ovog razgovora, Perišić nije znao protiv koga ćemo igrati u Torontu.
“Uskoro ćemo doznati protiv koga igramo, no bit ćemo spremni. Kolumbija ili Portugal ? Svejedno je, na ovom nivou moraš biti spreman i igrati protiv svih ekipa. Moraš biti na pravom nivou, moramo dati sve od sebe i ako bude kao danas, možemo pobijediti svakog,” poručio je.
Perišić je protiv Gane zaigrao na poziciji beka umjesto Joška Gvardiola, a ispred njega je bio Martin Baturina.
“Danas sam bio na poziciji beka. Rekao sam sto puta da sve što ekipa treba, tu sam. Nije mi strano igrati. Igrao sam i u Italiji dosta puta i beka i wing beka i krilo. Tako da sve što ekipa treba, tu sam. Baturina je u dobroj formi, treba nastaviti ovako. Stvarno je napredovao u zadnjih šest mjesec. Svaka mu čast,” poručio je Perišić.
Written by: admin
Copyright @ LOKALNI.FM
Post comments (0)